Raksts

Zatlers: nebijām viltīgi, saprātīgi, tālredzīgi


Datums:
23. februāris, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar ZRP vadītāju Valdi Zatleru.„Mēs esam vājākais intrigu spēlētājs Latvijas politiskajā vidē,” — tā pēc četriem parlamentārā darba mēnešiem saka Zatlera Reformu partijas (ZRP) dibinātājs un vadītājs Valdis Zatlers.

Viņš atzīst, ka ZRP jaunības maksimālismā uz mērķi ir gājusi pārāk tieši un tāpēc „dažus atsitienus esam dabūjuši”. Taču Saeimas atlaišanas ierosināšanu bijušais prezidents joprojām uzskata par pareizo lēmumu pareizajā laikā un noteikti — pēdējā brīdī. Un, kā izskatās, vismaz šajā dzīves posmā ir atradis atbildi uz paša savulaik uzdoto jautājumu „kas es esmu?”.

Aicinām www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!