Raksts

Zariņš: pirms eirozonas Latvijai jākļūst konkurētspējīgai


Datums:
24. janvāris, 2013


Autori

Laura Krekšina


Deputāts Ivars Zariņš (SC) iebilst pret Latvijas iestāšanos eirozonā, norādot, ka vispirms Latvijai jākļūst konkurētspējīgai - kā galvenos kritērijus I. Zariņš min pozitīvu ārējās tirdzniecības bilanci un valsts atbalstu inovatīvu ideju attīstīšanai.Intervija ar 11. Saeimas deputātu Ivaru Zariņu.

“Tas arī būs tas kritērijs, ka mēs varam iziet šajā profesionāļu laukumā un spēlēt ar viņiem līdzīgs uz līdzīgu, nevis būt izšķaidītiem pret bortu,” uzskata I. Zariņš.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Ivaram Zariņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!