Raksts

Zanda Kalniņa-Lukaševica: Mūsu darbus novērtēs pirms nākamajām vēlēšanām


Datums:
06. jūnija, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Zandu Kalniņu-Lukaševicu.Zanda Kalniņa-Lukaševica pēc leģendārā rīkojuma Nr. 2 pērn kopā ar Valdi Zatleru izveidoja Reformu partiju un pēc vēlētāju gribas no Valsts prezidenta kancelejas „pārcēlās” uz Saeimu.

Reformu partija solīja godīgāku un atvērtāku politiku, tomēr šā gada maijā partijas reitings nepārsniedz pat 2%. Z.Kalniņa-Lukaševica tomēr uzskata — vēl nekas nav zaudēts, jo vēlētāji partijas darbus novērtēšot pirms nākamajām vēlēšanām.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 26 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātei Zandai Kalniņai-Lukaševicai, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!