Raksts

Viss, ko vēlējies uzzināt par Eiropas Savienību, bet kautrējies pajautāt


Datums:
08. decembra, 2014


Autori

Iveta Kažoka


Foto: zigurdszakis

Kur, kur Latvija nākamgad prezidēs?! Pareizā atbilde: Eiropas Savienības Padomē. Un, nē, tas nav tas pats, kas vadīt Eiropas Savienību!

Neliekuļosim: Eiropas Savienības jautājumi nav vienkārši. Ja precīzāk – tie ir sasodīti sarežģīti! 5 minūtēs neizstāstīsi. Bet aptuveni stundas laikā ikviens var tikt pie izjūtas gan par to, kā ES funkcionē, gan arī, ko nākamgad Latvija tur īsti vadīs un darīs.

PROVIDUS pētnieces Ivetas Kažokas prezentācija “Eiropas Savienība: tik vienkārši, cik vien iespējams!”

Seminārs notika 9.decembrī un to vadīja Iveta Kažoka (Providus) un Linda Jākobsone (Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts).

Šī konference un prezentācija tapusi PASOS projekta „Paplašināšanās un pilsonība: skats nākotnē” ietvaros. Tā finansētājs: Eiropas Savienības programma „Eiropa pilsoņiem”. Projektā iesaistītie partneri: starptautiskais domnīcu tīkls PASOS, Eiropas institūts (Bulgārija), Demokrātijas un cilvēktiesību centrs CEDEM (Melnkalne), Publisko lietu institūts (Polija), Eiroatlantisko studiju centrs (Serbija). Projekts tika līdzfinansēts no Latvijas valsts budžeta “NVO līdzfinansējuma programmas”, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!