Raksts

Video: “Vēlēšanu laimes spēle”


Datums:
06. septembris, 2010


Autori

Daina Bērziņa


Autores komentārs: "Kad pienāk vēlēšanu laiks, vēlētāji, pildot savus pilsoņa pienākumus, izlemj, kuras sejas izmest mēslainē gluži kā tukšas pudeles, proti, kuras sejas nav spējušas piepildīt vēlētāju gaidas. Stratēģija izdarot savu izvēli ir līdzīga kā boulingā – nogāzt visu bariņu – tā kā deputāti savās interesēs turas kopā kā mafija, ir jānogāž visi, lai kaut ko panāktu.

Diemžēl Latvijas vidējais kārtīgais pilsonis spēj tik vien kā kārtīgi iespert (iemest ar bumbu), jo nekad nevar zināt, vai neatradīsies kāds, kas šīs sejas pēc dažiem gadiem atkal izvilks no mēslaines.”

Visi iesniegtie darbi piedalās skatītāju balsojumā portāla politika.lv Facebook profilā. Balsot par darbu iespējams, ierakstot zīmi “+” komentārā(katram cilvēkam 1 balsojums pie 1 darba)! Visvairāk “+” saņēmušais darbs tiks pie skatītāju simpātijas balvas 50Ls vērtībā.

Atsauce: Portālā publicēto darbu autoru viedokļi var atšķirties no politika.lv redakcijas un PROVIDUS viedokļa. Par publikāciju saturu ir atbildīgi autori.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!