Raksts

V.Odišvili: Par krusta karu pret Krieviju…


Datums:
25. septembris, 2014


Latvijā daudzus gadus tika aktīvi slavināts un heroizēts Latviešu SS leģions, kas pēdējos mēnešos (uz Ukrainas notikumu fona) pakāpeniski pārgāja kareivīgā bungu rībināšanā aicinot krusta karā pret Krieviju.

Nav brīnums, ka latviešu spaiņi nu ir pilni ar rusofobiju un par to tik vien dzird, ka vajagot iet un sist tos vatņikus. Jā, daudzus, bet it sevišķi zaļknābjus, tagad tā vien velk uz varoņdarbiem un viņi iedomājas sevi esam tādi 21. gadsimta “esesieši”, kuri šoreiz zem NATO karogiem turpinās reiz vectēvu aizsākto!*
Manuprāt, ir īstais brīdis atgādināt karstgalvjiem, ka no iepriekšējā “Drang nach Osten” ne mārrutka nesanāca!** Kad “putekļu mākonis”, kuru sacēla Otrais pasaules karš saka nosēsties, bija redzams, ka visur Eiropa karājas sarkani karogi un dzirdama braša “Katjušas” dziedāšana, bet austrumu virziena, ar nolaistām astēm, vilkās nebeidzamas karagūstekņu kolonnas (ja labi ieklausījās, tad starp tiem bija dzirdama ari latviešu mēle) atstrādāt nodarīto skādi un atvēsināt (atvainojos) dullas galvas kaut kur aiz Urāliem…
Liekas, ka Dievs ir nolēmis latviešus pazudināt, tādēļ atņēmis tiem prātu, t.i., runājot bez jebkādām alegorijām – šī vārda medicīniskā nozīmē, jo, kā gan savādāk izskaidrot to, ka atkal ir saradies tik daudz gribētāju sarīkot kārtējo “pikniku” Krievijas bezgalīgajos plašumos naivi ticot, ka šoreiz jau nu gan vajadzētu sanākt!***
*Visiem zināms, ka NATO “zēni” juka prātā, Vjetnamas džungļos, kur čivināja putniņi, tādēļ bail pat iedomāties, kas notiks ar viņiem sniegainajā Krievijā, kur visapkārt gaudos vilki?!
**Sauklis, kuru lietoja tie, kas Krievijā dabūja ar kāju pa to vietu, kur.. mugura zaudē savu cienījamo nosaukumu.
***Tagad dzird spriedelējam, cik dienas NATO vajadzēšot, lai tiktu galā ar Krieviju. Tas man atgādina to, ka 1941. g. vasara anglosakšu militārie “spečuki” dedzīgi strīdējās par to vai Ādolfs pagūšot tikt Maskava jau uz Mārtiņdienas zosi, vai tikai uz Ziemassvētku eglītēs dedzināšanu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!