Raksts

Uz brīdi ardievas


Datums:
19. decembris, 2008


Autori

Kārlis Streips


Labrīt, lasītāji!Šis, iespējams, būs mans pēdējais bloga ieraksts uz kādu laiciņu, jo pēc pāris stundām došos uz lidostu un ilgi gaidītu atvaļinājumu ārvalstīs. Būšu atkal mājās 29. datumā, tad atkal sākšu domāt par Latvijas sabiedriski politiskajām lietām, jo, godīgi sakot, gribas no tām kādu brīdi atslēgties. Gan jau nenoturēšos, pa brīdim ieskatīšos arī interneta portālos, taču Ziemassvēkos savā dzimtajā pilsētā Čikāgā neesmu bijis, šķiet, kopš 1992. gada, tāpēc pienācis laiks svētkos atkal apciemot savus mīļotos cilvēkus okeāna otrā krastā.

Vēlu visiem lasītājiem pašus gaišākos Ziemassvētkus. Zinu, daudziem šogad tos aptumšos ekonomiskā krīze, gribu lūgt tos lasītājus, kuriem rocība ir lielāka, vēl reizi palūkoties, kam varētu palīdzēt. Atkarīgajā Rīta Avīze turpinās Ziemassvētku vecīša akcija, portāls Ziedot.lv meklē palīdzību arī tagad, svētku laikā, it īpaši, ja ārā ir sniegains un slidens laiks, nereti pietrūkst asiņu, it sevišķi retākajās grupās. Katrs var kaut ko ziedot no sevis. Protams, tas būtu darāms ne vien šajā, bet arī visās sezonās, taču tieši Ziemassvētkos jācer, ka žēlsirdības zvaniņš ieskanēsies lielākā sirsniņu skaitā, nekā citreiz. Un ļoti ceru, ka katrs lasītājs zem eglītes atradīs tieši, tieši to, ko sirds ir iekārojusi.

Jauku visiem dienu, un priecīgus Ziemassvētkus!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!