Raksts

Un atkal jauns sākums


Datums:
22. augusts, 2012


Autori

Dita Arāja


Foto: Dainis Matisons

Ir laiks. Ir pienācis laiks, kad esam nonākuši tajā maģiskajā punktā, kad atkal sākas jauns sākums. Man — ārpus politika.lv reāli virtuālās pasaules, un pašam portālam — tajā pašā realitātē, tikai, iespējams, mazliet citādākā formā.

Es varu tikai pateikt ardievas un lielus un sirsnīgus paldiesus gan mūsu uzticīgajiem autoriem, gan nenogurdināmajiem lasītājiem. Taču nav manā varā pateikt, kas būs tālāk. Ja patiesībai atbilst tas, kas sacīts man, tad — politika.lv turpināsies, taču — bez lielas daļas autoru devuma, toties balstoties uz paša PROVIDUS pētnieku un brīvprātīgo blogotāju, un pilsoniskās līdzdalības karsēju spēkiem. Taču arī tas nav gals, bet atkal — cits turpinājums, jauns sākums. Jo būtība nemainās. Joprojām nemainīga paliek uzticība vispārcilvēciskajām vērtībām un brīvībām, un joprojām nemainīga paliek žurnālista atbildība pret lasītāju.

Man pašai portālā pavadītais laiks bija ārkārtīgi svētīgs. Pēc reportiera skrējienā aizvējojušajiem gadiem šī bija iespēja rimti un piepildīti laiku pavadīt starp portāla autoriem — gudriem, spēcīgiem, savās jomās erudītiem cilvēkiem. Man bija privilēģija viņus uzrunāt un aicināt rakstīt portālam. Man bija privilēģija pirmajai lasīt viņu izteiktās domas. Man bija privilēģija politika.lv saturu nodot Jūsu, lasītāju, vērtējumam. Man bija privilēģija uzklausīt gan atzinīgus vārdus, gan arī kritiku.

Man bija privilēģija strādāt un piecus gadus kopā ar saviem atbalstošajiem kolēģiem veidot portālu politika.lv.

Sirsnīgs paldies, ka šo laiku es varēju būt kopā ar Jums!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!