Raksts

Tie, kam trūkst izglītības un zināšanu


Datums:
30. jūnijs, 2009


Autori

Vjačeslavs Dombrovskis


Esmu atvaļinājumā, bet ko šādu es vienkārši nevarēju palaist garām...

Izrādās, ka intervijā Reuters televizijā, I. Rimševičs sacījis, ka: „Cilvēkiem, kuri izsaka šādas prognozes (devalvācija ir iespējama) trūkst izglītības un zināšanu.»

Tajā pašā laikā Bloomberg paziņojis, ka Kenneth Rogoff, Harvarda Universitātes profesors un bijušais galvenais ekonomists Starptautiskajā Valūtas fondā, teicis, ka „Latvijai jādevalvē latu, lai izvairītos no dziļākās ekonomiskās krīzes.” Atgādināšu, ka šāds viedoklis ir arī tādiem cilvēkiem, kā Nouriel Roubini (New York University) un Dennisam Bengtam (Zviedrijas Centrālās Bankas bijušais vadītājs).

Oops…


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!