Raksts

Svarīgi jautājumi


Datums:
09. jūlijs, 2001


Autori

Anita Brauna


Pilns "Dienas" raksts:Diena 12.06.2001Rubrika: 2. lpp.

Apvienoto Nāciju Attīstības programmas organizētais pētījums par sabiedriskās politikas procesu Latvijā raida svarīgu labu ziņu – lēnām un smagi, bet sabiedrības līdzdarbība lēmumu pieņemšanā kļūst lielāka un politika top kvalitatīvāka.

Tiesa, pētījums vēlreiz nesaudzīgi parāda bīstamo tendenci, ka virknē būtisku lēmumu biznesa un politiķu savtīgās intereses dominē pār valsts attīstības interesēm. Turklāt – jo tuvāk augstāka līmeņa politiķiem, jo politika kļūst netīrāka, ko spilgti ilustrē pētījumā atspoguļotā politiķu sulīgā leksika un kas ļauj saskatīt politiskās elites degradēšanās pazīmes.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!