Raksts

SO “Kovārnis”


Datums:
12. februāris, 2004


Autori

Daiga Latkovska


Uzstāšanās kopsavilkums konferencē "NVO līdzdalība lēmumu pieņemšanā" 2004.gada 30.janvārī

Vēlos jūs iepazīstināt ar pagājušajā gadā realizēto projektu „uz fanātisma sprādziena sekām cerot” – izstrādāt plānu jauniešu dzīves uzlabošanai. Bija ierobežoti resursi, tāpēc jaunieši pašu spēkiem visu veidoja. Projektu atbalstīja BAPP, īstenoja 6 pieaugušie un 12 jaunieši. Pašvaldība nebūtu to akceptējusi, bet jauniešu labā griba ir īstenojusies. Dialogs ar politiķiem bija vājā vieta, kas tika uz laiku atlikta un patiesībā ir normāla un pierasta situācija, ka priekš jauniešiem nav laika. Kā jaunieši tiek ieinteresēti veidot NVO? Būtu nepieciešams finansējums jauniešu NVO. Rīga nosūc aktīvos jauniešus. Būtu jānodrošina skolēnu un jauniešu vajadzības. Būtu jāizveido Jaunatnes lietu koordinators (JLK) un Jaunatnes lietu konsultatīvā padome (JLKP), kam es esmu par vāju, jo nespēju viņus pārliecināt par tā nepieciešamību.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!