Raksts

Semināru “Kā pašvaldības var digitāli iesaistīt savus iedzīvotājus?” prezentācijas


Datums:
23. oktobris, 2021


Lai veicinātu pašvaldību darba atklātību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un domnīca PROVIDUS ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansiālu atbalstu 2021.gada 22. un 25. oktobrī rīkoja seminārus pašvaldību darbiniekiem par atvērtības standartiem, Pašvaldību likumprojekta gaitu un digitālās iesaistes iespējām, ko pašvaldības jau šobrīd var izmantot iedzīvotāju iesaistei.

 

Pasākuma apkopojums pieejams šeit.

 

Semināru vadīja domnīcas PROVIDUS vadītāja un vadošā pētniece Iveta Kažoka, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša, PROVIDUS vadošā pētniece Līga Stafecka, PROVIDUS vadošā pētniece Agnese Frīdenberga un PROVIDUS pētniece Sintija Tarasova-Dubkeviča.

 

Prezentācija “Kā pašvaldības var digitāli iesaistīt savus iedzīvotājus?” PDF formātā pieejama šeit.

 

Semināri tiek rīkoti projekta “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” ietvaros. Projekts “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” tiek īstenots ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansējumu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!