Raksts

Šajā Saeimā mainījies nav pilnīgi nekas


Datums:
12. aprīlis, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputātu Jāni Tutinu no Saskaņas centra.„11. Saeima ne ar ko neatšķiras no iepriekšējās — viss, kā bija, tā arī pašreiz notiek,” saka Saeimas deputāts Jānis Tutins, nespējot saskatīt, kādu labumu ir devusi 10. Saeimas atlaišana.

Jā, esot pieņemti atsevišķi grozījumi likumos, taču to J. Tutins uzskata par „kustību acu aizmālēšanai”. Arī pēc valodu referenduma viņš Saskaņas centrā jūtas komfortabli — arī pats ar balsojumu esot protestējis pret valdošo partiju attieksmi pret Latgali.

Aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!