Raksts

Romualds Ražuks: Abortu aizliegums 21.gadsimta demokrātijā nav iespējams


Datums:
28. jūnijs, 2012


Saeimas deputāts ar ārsta izglītību Romualds Ražuks (RP) neatbalsta abortu aizliegšanu: "Tas ir pretrunā ar sievietes pašas tiesībām izlemt par sevi."

Reformu partijas līdera Valda Zatlera prombūtne veselības apsvērumu dēļ ir ļoti jūtama: “Mums pietrūkst Zatlera kunga, jo viņš ir neapstrīdams partijas līderis,” – Ražuks komentē šā brīža situāciju partijas iekšienē.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 29 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Romualdam Ražukam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!