Raksts

Publikācija “Politiskās ideoloģijas un Eiropas Savienība Latvijas reprezentatīvajā demokrātijā”


Latvijas pētnieku pārskats Eiropas politikas pētījuma centra (CEPS) jaunākajā grāmatā.

Eiropas politikas pētījumu centra (Centre for European Policy Studies) grāmatā “Reprezentatīvā demokrātija Eiropas Savienībā” līdz ar 25 valstu domnīcu un politikas institūtu publikācijām iekļauts arī domnīcas PROVIDUS un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieku pārskats “Politiskās ideoloģijas un Eiropas Savienība Latvijas reprezentatīvajā demokrātijā”.

Eiropas politikas pētījumu centrs (Centre for European Policy Studies) ir Eiropā vadošā domnīca Eiropas Savienības jautājumos, kas pārrauga Eiropas Politikas pētījumu institūta tīklu (European Policy Institutes Network), kas apkopo arī šīs grāmatas autorus un organizācijas.

Ar grāmatu “Reprezentatīvā demokrātija Eiropas Savienībā” iespējams iepazīties šeitpdf, bet ar Latvijas pētnieku – Ivetas Kažokas, Rasmusa Filipa Geka, Elizabetes Vozgunovas, Kārļa Bukovska – rakstu šeitpdf.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!