Raksts

Priekšlikumi likumprojektam „Struktūrfondu vadības likums” (1)


Datums:
17. novembris, 2005


2005. gada 17. novembrī

LR Saeimas
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas
priekšsēdētājam A. Slakterim

 

Priekšlikumi likumprojektam „Struktūrfondu vadības likums”

 

A.god. Slaktera kungs!

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS ierosina ES struktūrfondu vadības likumprojektā izteikt 22. un 23. pantu sekojošā redakcijā:

 

22. pants. Tiesības iepazīties ar lietu

(1) Projekta iesniedzējam jebkurā procesa stadijā ir tiesības iepazīties ar struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesnieguma lietu.

(2) Projekta iesniedzējs iepazīties ar struktūrfonda projekta vai grantu shēmas iesnieguma vērtēšanas materiāliem ir tiesīgs tikai pēc tam, kad stājies spēkā galīgais lēmums par struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesniegumu.

(3) Iepazīstoties ar struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesnieguma lietu, netiek izpausta informācija par personām, kuras vērtējušas struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesniegumu.

 

23. pants. Informācijas atklātība

(1) Struktūrfonda projekta iesnieguma vai grantu shēmas projekta iesnieguma lieta ir ierobežotas pieejamības informācija un ikvienam ir pieejama saskaņā ar Informācijas atklātības likumu.

 (2) Par vispārpieejamu uzskata šādu informāciju:

1)      struktūrfondu finansējuma saņēmējs (fiziskās personas vārds un uzvārds vai juridiskās personas nosaukums un juridiskā adrese);

2)      projekta nosaukums;

3)      piešķirtā struktūrfondu finansējuma apjoms;

4)      aktivitāte, kuras ietvaros piešķirts struktūrfondu finansējums;

5)      projekta īstenošanas vieta;

6)      kopsavilkums par projekta ietvaros veicamajām aktivitātēm.

(3) Šā panta pirmajā un otrajā daļā minētā informācija ir pieejama pēc tam, kad stājies spēkā galīgais lēmums par struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesniegumu.

(4) Aizliegts izpaust informāciju par personām, kuras vērtējušas struktūrfonda projekta iesniegumu vai grantu shēmas projekta iesniegumu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!