Raksts

Podkolzina pret Latviju: Strasbūras spriedums


Datums:
25. jūnijs, 2002


Autori

Ineta Ziemele


"Diena", 18. 06. 2002.

Eiropas Cilvēktiesību tiesas sprieduma svarīgāko argumentu pārskats

Ar šo rakstu Diena sāk jaunu sēriju, kurā Rīgas Juridiskās augstskolas Soderberga profesore starptautiskajās tiesībās un cilvēktiesībās un Raula Vallenberga instituta (Zviedrija) viesprofesore Dr. iur. Ineta Ziemele iztirzā Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumus, kas skar Latviju. Dr. Ziemeles raksti ne tikai palīdzēs lasītājiem gūt kompetentu ieskatu šajos bieži vien strīdīgajos tiesas procesos, bet arī ļaus labāk saprast, kas ir Eiropas Cilvēktiesību tiesa un kā tā palīdz nodrošināt cilvēktiesību ievērošanu Eiropas Padomes dalībvalstīs.

Pilnu “Dienas” rakstu lasiet šeit


ECT lēmums Podkolzinas lietā (latviešu val.)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!