Raksts

Pievienojieties diskusijām par Eiropas nākotni!


Datums:
26. novembris, 2021


Pievienojieties diskusiju galdiem par Eiropas nākotni!

 

Renew Europe, centriskā un trešā lielākā Eiropas Parlamenta politiskā grupa sadarbojas ar Democratic Society, lai piedāvātu jums virkni ES diskusiju tabulu 25 Eiropas dalībvalstīs, ko papildina konference par Eiropas nākotni.

 

Tā ir lieliska iespēja Jums un apkārtējiem likt sadzirdēt savu balsi par Eiropu!

 

Piesakieties šeit, lai piedalītos diskusijās!

Un, lūdzu, nosūtiet saiti saviem draugiem un kolēģiem, kurus tas varētu interesēt.

 

Kāds ir šo pasākumu mērķis?

Pasākumu mērķis ir apkopot balsis no visas Eiropas, vienlaikus organizējot vairāk nekā 80 grupu diskusijas visā Eiropā par lielākajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras ES. Pēdējā plenārsēdē februārī tiks apkopotas pilsoņu prioritātes no visas Eiropas, lai tās kalpotu par ieguldījumu konferencē par Eiropas nākotni.

 

Kā pasākumi tiks vadīti?

Iedzīvotāju diskusiju galdi notiks trīs kārtās. Mūsu mērķis ir atlasīt nelielas dalībnieku grupas, kas plaši demogrāfiski reprezentē Eiropas iedzīvotājus un kas kopumā atbalsta Renew Europe pamatvērtības. Mēs arī ļoti vēlamies atlasīt dalībniekus, lai tie pārstāvētu pēc iespējas plašāku vecuma, dzimuma un izglītības diapazonu. Katrs diskusiju galds tiks moderēts.

 

Programma:

Apaļš formāts Kur? Datums
1 Tiešsaistē No savām mājām, izmantojot digitālo sapulču platformu. 2021. gada 7. un 9. decembris (divas vakara sesijas)
2 Personīgi Jūsu valsts pilsētā 2022. gada 15. janvāris

(sesija visas dienas garumā)

3 Personīgi Strasbūrā 2022. gada 12. un 13. februārī

(divu dienu sesija)

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 

Vai esat pieejams augstāk minētajos datumos un vai vēlaties pievienoties diskusijai par Eiropas nākotni?

Vai arī tavi draugi un kolēģi būtu ieinteresēti piedalīties?

 

Pieteikties diskusijām var ikviens, kas dzīvo ES dalībvalstī! Jums nav jāzina daudz par ES — mēs meklējam pilsoņu balsis jums svarīgos jautājumos.

 

Photo by Mihis Alex from Pexels

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!