Raksts

Piekopsim Saulesdārzu vēlreiz?


Datums:
22. oktobris, 2002


Autori

Aivita Putniņa


Diena, 22.10.2002.

Aizejot no amata izglītības un zinātnes ministram, sabiedrībai piedāvāts jauns risinājums Saulesdārza nākotnei. Pienākusi Saulesdārza «sakopšanas» 3.kārta, piedāvājot tajā izveidot Jaunatnes interešu izglītības un sporta centru. Vai varam cerēt, ka mūsu bērni un mazbērni beidzot tiks pie interešu izglītības bāzes, kuras vajadzību Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) divus gadus ir noliegusi?

Sliecos domāt, ka netiks gan. Pirmkārt, dokumentu kvalitāte izraisa nopietnas bažas par to iesniedzēju latviešu valodas un matemātikas prasmēm. Ironiski, ka šādas problēmas radušās tieši IZM, kuras tiešajos pienākumos ir šo prasmju mācīšana. Valodas kļūdas rada sasteigta un pavirša dokumenta iespaidu, taču šīs pašas valodas kļūdas budžetu sadaļā var radīt nopietnas sekas.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!