Raksts

Pārdomām: par finanšu ministra kandidāta konfliktējošām interesēm


Datums:
06. marts, 2009


Autori

Iveta Kažoka


Pārdomām: par finanšu ministra kandidāta konfliktējošām interesēm

Vai tikai man ir visai nekomfortabla sajūta, redzot, ka finanšu ministra amatā var tikt apstiprināts cilvēks, kuram ir gandrīz miljona kredītsaistības LATOS (2007.gada dati no VID datu bāzes)? Ja finanšu ministra mantiskā interese ir lata devalvācija (devalvējot latu par 50%, atbilstoši sarūk arī parāds), tad kā noticēt, ka Latvijas fiskālā politika netiks veidota tā, lai devalvācija izrādītos neizbēgama? Piemēram, nākamās sarunas ar starptautiskajām institūcijām izgāztas? Vai budžeta grozījumi piedāvāti tik nesaprātīgi, ka tos noteiktajā termiņā nav iespējams Saeimā pieņemt (ar tādām pašām sekām)?


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!