Raksts

Par ūdens liešanu un ūdens nelīšanu


Datums:
04. marts, 2010


Autori

Kārlis Streips


Labvakar, lasītāji!Esmu viens no tiem daudzajiem laimīgajiem, kuri dzīvo Daugavas labā krasta augšējos stāvos, un tāpēc patlaban esmu bez ūdens. Nu, ja godīgi, tad dzīvot augšējos stāvos parasti ir ļoti jauki, bet lielā spelgoņa laikā jau veselu nedēļu nācās dzīvot bez ūdens līšanas pateicoties sasalušām caurulēm, un tāpēc Rīgas ūdens lielā avārija patlaban nekādu prieku nerada.

Savukārt, par ūdens liešanu. Portālā Nozare.lv šajās dienās meklējama plaša intervija ar Puzes ķeizaru — to pašu, kuru tiesa šodien oficiāli brīdināja par necieņas izrādīšanu pret tiesu. Klaunādi cilvēks prot rīkot, bet ne par to šis stāsts. Lūk, pāris domas, kas šajā intervijā ir izskanējušas:

1) “Esmu konstatējis, ka no 10 cilvēkiem 9 obligāti zags. Jautājums tikai — pie kādiem nosacījumiem un kādas summas.” Šī cilvēka kontekstā … pilnībā bez komentāriem.

2) “Pareizi būtu, ja Latvijā uzbūvētu vienu vai divas naftas pārstrādes rūpnīcas.” Tas droši vien būtu iespējams tikai tādā vietā, kura tiek pārvaldīta visnotaļ diktatoriski, piemēram — Ventspilī. Jebkur citur Latvijā diez vai sabiedrība, kas ir atteikusies pieņemt cūkkopības fermu, papīrfabriku, un arī pat Coca-Cola fabriku … nu, diez vai īpaši priecāsies.

3) Un pats jautrākais, par Atkarīgo Rīta Avīzi: “Es nedomāju, ka ‘Mediju nams’ [Atkarīgās izdevēji] ko pozitīvu par mani raksta.” Atkal … bez komentāriem. Acīmredzot Lembis pats savu kabatas avīzi nelasa. Murgs kaut kāds!

Jauku (un apūdeņotu) visiem vakaru!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!