Raksts

Par Olimpiskajām spēlēm un telekompāniju IZZI


Datums:
17. augusts, 2008


Autori

Kārlis Streips


Labvakar, lasītāji!Šovakar esmu brīvs uzrakstīt vienu bloga ierakstu, jo godīgi sakot biju gatavs skatīties Olimpiskās spēles, bet tad nācās konstatēt, ka manam TV piegādātājam IZZI šovakar pakalpojumi nedarbojas. Vismaz ne uz Eurosport, kur skatos Olimpiskās spēles, un ne arī uz pietiekami daudziem citiem kanāliem. Zvanīju uz IZZI biroju. Tur puisis pateica (un paldies viņam par godīgumu, jo Latvijā pakalpojumu sniedzējiem tas nemēdz būt raksturīgi), ka visticamāk pakalpojumi tiks atjaunoti kaut kad rītvakar. Vai varbūt rīt līdz pusdienas laikam. Es piepeši atgriežos četru gadu pagātnē, jo arī Atēnu Olimpisko spēļu laikā IZZI kaut kā pamanījās pazaudēt signālu tieši interesantākajā brīdī. Šovakar puisis man teica, ka vajagot uz televīzijas pults piespiest pogu "menu." Tur diemžēl nebija tā, ko viņš apgalvoja, ka tam tur jābūt. Nenonācām pie apmierinoša risinājuma.

Vēl puisis man stāstīja, ja man ir kaut kādas pretenzijas, tad vajagot rakstīt rakstisku iesniegumu. Man likās, ka varbūt 21. gadsimtā tas ir mazliet vecmodīgi, un ar laiku puisis atzina, ka šo rakstisko iesniegumu varot sūtīt arī pa faksu. Man joprojām likās, ka tas varbūt 21. gadsimtā ir mazliet vecmodīgi, bet jautāts par e-pastu (tas ir tāds pasākums, kurš visur, bet laikam ne IZZI uzņēmumā, ir bijis diezgan ierasts komunikāciju veids … oi, nu, grūti atcerēties … nu, laikam kaut kādus 10 gadus vai tā), puisis teica, ka tas nebūšot tikpat labi, kā rakstīt vēstuli vai sūtīt to pa pastu. Paldies viņam par to pašu. Vēl viņš teica, ka neko vairāk nezinot pastāstīt. Ticu, ka tas tā ir. IZZI vadītāji droši vien svētdienas vakarā tuvu pusnaktij saldi guļ.

Nav jau traģēdija. Par to, kas šodien notika Olimpiskajās spēlēs, es rīt uzzināšu internetā. Paldies Dievam, interneta pakalpojumus man IZZI nepiegādā. Tos es negribētu gaidīt līdz rītvakaram tā ap septiņiem vai varbūt līdz pusdienas laikam. Bet kaut kā gribas domāt divas lietas. Viens … varbūt nevajadzētu gluži tik bieži ļaut pakalpojumiem sabrukt, jo šī nu nebūt, nebūt nav pati pirmā reize. Pēdējo reizi IZZI uzkārās izšķirošā momentā raidījumā “Dejot ar zvaigzni,” un toreiz bija pat jāgaida līdz nākamajai vai aiznākamajai dienai, līdz atnāca IZZI pārstāvis un nomainīja karti. Un otrs … varbūt par saviem pakalpojumiem vajadzētu padomāt arī Lattelecom, kura tā dēvētajā 1188 servisā es nogaidīju veselas piecas minūtes klausoties balsi, kura teica “visi mūsu operatori patlaban ir aizņemti”, līdz kamēr man tas apnika un es IZZI telefona numuru atradu internetā. Kuru, atkārtoju, paldies Dievam man IZZI nesniedz. Lasītāji, vai varbūt kādam ir ieteikums par citu televīzijas pakalpojumu sniedzēju?

Jauku visiem vakaru!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!