Raksts

Par MK noteikumu projektu “Kārtība, kādā struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina struktūrfondu publicitāti un vizuālās identitātes prasību ievērošanu” (1)


Datums:
11. maija, 2006


2006. gada 11. maijs

Finanšu ministrijai

Par MK noteikumu projektu “Kārtība, kādā struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas nodrošina struktūrfondu publicitāti un vizuālās identitātes prasību ievērošanu” 

Sabiedriskās politikas centrs Providus ir iepazinies ar Finanšu ministrijas sagatavoto Izziņu par atzinumos sniegtajiem iebildumiem par MK noteikumu projektu „Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfonda projektu” un sniedz sekojošus papildinājumus iepriekš sniegtajam SPC Providus atzinumam: 
 

1. Papildināt 3. punktu ar jaunu apakšpunktu:
Divas reizes gadā šo institūciju interneta mājas lapās publisko ziņojumu par struktūrfondu līdzfinansēto pasākumu un aktivitāšu ieviešanu.

2. Papildināt 4. punktu ar jaunu apakšpunktu:
Četras reizes gadā šo institūciju interneta mājas lapās publisko ziņojumu par struktūrfondu līdzfinansēto pasākumu un aktivitāšu ieviešanu.  

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!