Raksts

Par MK noteikumu projektu „Kārtība, kādā ES struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfondu projektu


Datums:
30. janvāris, 2006


2006. gada 30. janvārī

 

LR Finanšu ministrijas
ES fondu departamentam

 

Atzinums par MK noteikumu projektu (VSS-75) „Kārtība, kādā ES struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfondu projektu”

 

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS ir izskatījis Finanšu ministrijas izstrādāto MK noteikumu projektu „Kārtība, kādā ES struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfondu projektu” un sniedz sekojošus priekšlikumus:

 

1. Svītrot 7. punktu, papildināt 3. punktu un izteikt to šādā redakcijā:

„3.5. VPD pasākuma un aktivitātes numurs un nosaukums, kuras ietvaros piešķirts struktūrfondu finansējums, izņemot 3.6. punktā minētajos gadījumos;

3.6. par VPD 4. prioritātes 4.1., 4.2., 4.3., 4.8., 4.9. pasākumu ietvaros noslēgtajiem līgumiem pasākuma numurs un nosaukums, kura ietvaros piešķirts struktūrfondu finansējums; „

 

2. Papildināt 3. punktu ar 3.7. apakšpunktu un izteikt to šādā redakcijā:

„3.7. struktūrfonda projekta ieviešanas progress, izņemot atklāto projektu konkursu gadījumos.”

 

3. Izteikt 5. punktu sekojošā redakcijā, piepildinot MK noteikumus ar jaunu punktu:

„5. Noteikumu 2. punktā minētās institūcijas 3.1. – 3.6. punktos minēto informāciju par struktūrfondu projektu atjauno ne retāk kā reizi mēnesī, norādot informācijas atjaunošanas datumu.

6. Noteikumu 2. punktā minētās institūcijas 3.7. punktā minēto informāciju par struktūrfondu projektu atjauno ne retāk kā reizi ceturksnī, norādot informācijas atjaunošanas datumu.”

 

4. Esošā 6. punkta redakciju aiz vārdiem „var publiskot” papildināt ar vārdu „arī”:

„(..) Noteikumu 2. punktā minētās institūcijas informāciju par struktūrfondu projektu var publiskot arī citos plašsaziņas līdzekļos.”


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!