Raksts

Ojārs Kalniņš: Latvija šobrīd ir brīnumzeme, kas izgājusi no krīzes


Datums:
13. septembris, 2012


Autori

Marta Herca


Foto: Mark Chapman

Ekonomiskā krīze Latvijai ir palīdzējusi iegūt atpazīstamību - sākotnēji negatīvu, bet šobrīd uz Latviju skatās kā uz veiksmes stāstu, ir pārliecināts Ojārs Kalniņš (Vienotība).Intervija ar Saeimas deputātu Ojāru Ēriku Kalniņu.

Tagad jāizmanto šis popularitātes vilnis, lai celtu tūrismu, kultūru un citas jomas, saka politiķis.

O.Kalniņš, bijušais diplomāts un Latvijas Institūta vadītājs, ienācis politikā, jo viņu pārliecinājuši kolēģi, ka Latvijas politikā ir gaidāmas nozīmīgas pārmaiņas.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Ojāram Kalniņa, gan pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!