Raksts

Nopietnu padarīto darbu vēl nav


Datums:
26. aprīļa, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputāti Ingu Vanagu.Reformu partijas deputātu lielākā daļa Saeimā ir jauni un nepieredzējuši, tāpēc šīs partijas deputāte Inga Vanaga aicina vēlētājus būt pacietīgākiem un pēc partijas pusgada darba Saeimā vēl neprasīt ļoti nopietnus darbu rezultātus, kas solīti partijas priekšvēlēšanu programmā.

Reformu partijas deputātu lielākā daļa Saeimā ir jauni un nepieredzējuši, tāpēc šīs partijas deputāte Inga Vanaga aicina vēlētājus būt pacietīgākiem un pēc partijas pusgada darba Saeimā vēl neprasīt ļoti nopietnus darbu rezultātus, kas solīti partijas priekšvēlēšanu programmā.

Viņa ir arī parlamentārā sekretāre Izglītības un zinātnes ministrijā un atzīst — ja kārtīgi grib Saeimā strādāt, tad darāmo darbu apjoms ir liels un nepareizs ir cilvēku priekšstats, ka deputāts tikai atnāk un nosēž plenārsēdēs. Taču gandarījumu dodot sajūta, ka deputāts var sakārtot ļoti daudzas lietas valstī.

Aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!