Raksts

Neredz, ka brūk


Datums:
22. marts, 2012


Autori

Gunta Leona


Kaut kad lasīju virsrakstu - Kāds skolotājs, tāda sabiedrība. Bet patiesībā varbūt ir otrādāk - kāda sabiedrība, tāds skolotājs?

Vai tad tas skolotājs nav sabiedrības loceklis, skolotājs nokrīt no gaisa kā debesmanna?Skolotāji sola septembrī streikot, ja nepalielinās algas. Solīt sola… Tāpat kā tās gudrās galvas. To iemācīties nav grūti. Izpildīt solījumus gan neprot. Tas laikam tomēr grūti. Čaklie un steidzīgie igauņu bēleliņu skolotāji esot streikojuši. Ātrāki kā gausie un kūtrie latvieši.
Te tikai plāno. Jau kādu laiku izveidots Pārresoru koordinācijas centrs, kas nu izstrādā „Nacionālās attīstības plānu 2014-2020”. Plānot plāno. Plānot māk, čakli plānotāji. Kaut kas no tiem plāniem realizējas ar? Kurā plānā bija ierakstīts, ka Murjāņu sporta skolai jābrūk? Kurā plānā ir rakstīts, ka skolotājam gadus 20 jāstrādā tikai par audzināšanas tieksmes apmierināšanu?


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!