Raksts

Nepētījums


Datums:
11. jūlijs, 2011


Autori

Gunta Leona


Varu izteikt tikai savu viedokli. Gan jau kādi veic pētījumus. Būtu, par ko. Vismaz - vai tā tauta ir inerta vai nav? Troksnis ir sacēlies. Arī internetā, arī - anonīmajos komentāros. Ir pat tādi, kas saka - esmu gudrs cilvēks, bet tu - muļķis. Vai tas slēpti atklāti nav bijis dzirdēts no pašlikvidējošās TP?

Laiks iet. Cits attīstās, pilnveidojas, paplašinās, cits – pazūd no ikdienas. “Latvijas ceļš” no politiskās skatuves pazuda klusāk? Troksni tagad rada paši tpisti? Var jau gadīties, ka tā.

Protams, žēl, ka līdz ar TP nebūtībā aiziet varenais papīrs “Mēs mīlam šo valsti”. To, tāpat kā daudzas citas labas idejas sačakarēja paši tpisti, ne jau, kā viņi saka – citi no malas.

Sabiedrība pašlaik politiski kļūstot aktīvāka. Var jau būt, ka tā. Vai tā aktivitāte izpaužas arī tā, ka komentos jaunā paaudze notikumus partiju ikdienā saista ar gultu? Piemēram – kas vairs var atcerēties medusmēnesi pēc daudziem skandāliem un šķiršanās lietām.

Vai nākotnē par jaundibinošos partiju arī runās “caur gultu”? Tas nav zināms. Partiju mūsu zemē netrūkst. Cerība, ka jaunā partija būs liela, vislielākā, visas tautas, ir naiva. Visa cieņa Zatleram, ka varbūt kādu savtīgu mērķu dēļ pieteiktajai Saeimas atlaišanas ierosināšanai seko nākamais darbs. Lai tiktu uz priekšu, nākamajam solim parasti ir jābūt. Vai izdosies, to šodien nezinām. To atkal rādīs laiks. Laiks rādīs, bet dzīvojam šodien.

Ir, ir šis tas mulsinošs. Nerunāšu par personālijām un programmām. Tikai par nosaukumu. Protams, ir jāgaida, kamēr tas tiks oficiāli reģistrēts. Bet – pašlaik figurē divi vaianti – Reformu partija un Zatlera reformu partija. Hm, ja Zatlerā, Zatleram jāveic reformas, vajag partiju? Bez partijas nekādas reformas nesanāk? Tad jau skaidrs – man nav, viņam nav, viņai nav katrai savas partijas, tāpēc nereformējamies….


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!