Raksts

Nepareizi būtu tagad uz visiem skatīties ar aizdomām


Datums:
01. marts, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputāti no Zatlera Reformu partijas Inesi Lībiņu-Egneri.„Bija cilvēki, kas iespļāva mums sejā,” — tā, atceroties spilgtākos vilšanās mirkļus, par aizvadīto laiku Saeimā saka deputāte Inese Lībija-Egnere (ZRP).

Arī viņai, līdzīgi kā vēl citiem ZRP biedriem, lielāko vilšanos sagādājis kādreizējais partijas biedrs Klāvs Olšteins, kurš, savervējot vēl dažus cilvēkus, partiju pameta jau pirmajās 11. Saeimas darba dienās. Taču I.Lībiņa-Egnere uzskata, ka nedrīkst tagad neuzticēties tiem, kas vēlas iestāties partijā, un saka — ZRP jāaug, jākļūst spēcīgākai, jāstrādā ar saviem biedriem un jāatrod pašai savs ceļš.

Aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!