Raksts

Lolita Čigāne: Mēs visi esam vienā laivā


Datums:
22. augusts, 2012


Foto: Mark Chapman

„Politika noteikti maina cilvēku,” atzīst Vienotības deputāte Lolita Čigāne, gan neprecizējot, kā politika ir mainījusi viņu pašu.

Intervija ar Saeimas deputāti Lolitu Čigāni (V)

Bijušo politikas pētnieci pirmoreiz vēlētāji pārliecinoši ievēlēja parlamentā, taču pērn viņa vēlētāju uzticību vairs neizpelnījās, tāpēc tagad Saeimā L. Čigānei ir „mīkstais” mandāts, kas dod tiesības tur uzturēties tikai uz laiku, kamēr kāds kolēģis pilda ministra pienākumus.

Tomēr deputāte ir pārliecināta, ka cilvēkiem, kas ir spējīgi un sevī jūt enerģiju un spēku, kā arī ir ideju bagāti, ir jāiesaistās politikā.
Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties
intervijas ar 38 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies
divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no
Saskaņas centra.
Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātei Lolitai Čigānei, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!