Raksts

Latvijas Žurnālistu savienības aicinājums nepieļaut slēpto politisko reklāmu


Datums:
17. janvāra, 2005


Foto: politika.lv

2005.gada 13. janvārisLatvijas Žurnālistu savienībassadarbībā arsabiedrisko politikas centru ProvidusaicinājumsPriekšvēlēšanu laiks ir īpašu uzdevumu laiks plašsaziņas līdzekļiem – iespējami daudzpusīgi, padziļināti, godīgi izvērtēt politisko un saimniecisko situāciju pašvaldībās.

No žurnālistu un redaktoru profesionālisma, godaprāta un politiskās neitralitātes atkarīgas daudzu vēlētāju iespējas saņemt patiesu informāciju, uz kuru balstīt savu vēlēšanu izvēli.

Cienījamie kolēģi, aicinām rūpīgi ievērot esošo likumus attiecībā uz tiešo reklāmu un saskaņā ar Latvijas Žurnālistu savienības ētikas kodeksu nepieļaut slēpto politisko reklāmu. Tieši mediji ar savu nevainojamo attieksmi pret vēlētāju interesēm un likumu var būtiski palīdzēt, lai vēlēšanu process noritētu godīgi un patiesi demokrātiski.

Latvijas Žurnālistu savienības valde

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!