Raksts

Kopā ar Ministru prezidentu


Datums:
05. decembris, 2007


Autori

Jānis Pleps


Šodien Latvijas Ministru prezidents un "stabilitātes garants" iesniedzis demisijas rakstu un paziņojis par atkāpšanos no Ministru prezidenta amata. Žēl.

Kalvītis bija fantastiskākais Latvijas politiķis jaunāko laiku vēsturē. Milzīga personība ar rakstura stingrību un nelokāmu spēku. Ceru, ka viņa laiks politikā vēl tikai sāksies un pēc kāda gada mēs dzirdēsim par šo cilvēku atkal.

Jo Latvijas politikā ir maz lielu politiķu. Pamatā tie ir gadījuma cilvēki, kas iesēdušies vēlēšanu listē un brauc uz priekšu. Kalvīša personības mērogam bija cits tvērums, kas to līdzina lielākajam un pretrunīgākajam starpkaru politikim – Kārlim Ulmanim.

Jāatzīst, ka šī diena man ir arī personiski nozīmīga. Es šodien iesniedzu uzteikumu darbā. Pēc mēneša vairāk nebūšu Satversmes tiesas tiesneša palīgs un atstāšu šo interesanto darbu.

Kā saka – darbs ir padarīts. Un tagad jādomā, ko darīt tālāk.

Ir liels gods paziņot par savu aiziešanu vienā dienā ar Ministru prezidentu.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!