Raksts

Konference//Tā ir arī mūsu nauda! Ko darīt, lai Eiropas Savienības fondu investīcijas Latvijā būtu pārdomātākas?


Datums:
15. februāris, 2024


Autori

Iveta Kažoka


Aicinām 23. februārī no pulksten 10:00 līdz 13:00 tiešsaistē pievienoties konferencei “Tā ir arī mūsu nauda! Ko darīt, lai Eiropas Savienības fondu investīcijas Latvijā būtu pārdomātākas?”, kas notiks Saeimā un ko organizē biedrība “Zaļā brīvība”, sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija. Konference būs skatāma biedrības “Zaļā brīvība” Facebook kanālā.

Konferences galvenais mērķis ir uzlabot veidu, kā Latvijā tiek investēti Eiropas Savienības fondu līdzekļi. Konferences diskusijās lēmumu pieņēmēji, uzraugi un NVO aktīvisti izrunās līdzšinējo sadarbības pieredzi, kā arī meklēs veidus tam, lai veicinātu visu sabiedrības interešu grupu sekmīgu līdzdarbošanos. Tāpat konferencē plānots pieskarties pēdējo gadu problēmjautājumiem, kas skar NVO iespējas jēgpilni iesaistīties: it sevišķi kontekstā ar interešu konfliktu regulējumu, kā arī Atveseļošanās fonda programmēšanu un ieviešanas uzraudzību.

Tiešsaistes skatītāji varēs iesūtīt savus jautājumus vai izteikt viedokli ar Sli.do aplikācijas palīdzību.

Pilna pasākuma programma pieejama šeit.

Konferences tiešraides ieraksts pieejams šeit.


Projekts "ES fondu uzraugi"

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!