Raksts

Klau, Šlesakov!


Datums:
03. aprīlis, 2010


Autori

Kārlis Streips


Labdien, lasītāji!Nu, nav Dabas māte mūs jauki aprūpējusi šajā nedēļas nogalē. 3. aprīlī +3 grādi un lietus? Tas saucas pavasaris?

Taču jaku un cimdus var uzvilkt, lietussargu var paņemt līdz, bet ir viena lieta, ko rīdzinieki paši nevar nokārtot, proti — kolīdz sāk līt, daudzviet Latvijas galvaspilsētā ielas labākajā gadījumā pārvēršas par peļķēm, bet sliktākajā — par ezeriem. Labs piemērs šajās dienās ir Elizabetes un Barona ielas krustojums. Pilnīgākais ezers. Savukārt Marijas ielā gājējam ir pavisam traki — ne vien ielas malā ir peļķes, kuras katrs garāmbraucošais trolejbuss izšļaksta pa visu trotuāru, bet starp Elizabetes un Dzirnavu ielu arī ietve ir bļodveidīga ar visu no tā izrietošo.

Te nu ir kliedzoši redzama Rīgas pašvaldības neizdarība. Piecus miljonus izgrūst par tūristu piesaistīšanas kampaņu var, pilsētas notekūdeņu sistēmu sakārtot nevar un nevar. Un pat, ja Šlesakova un airBertolta sarūpētā kampaņa ir veiksmīga (un, piemēram, pēc Ziemassvētku kampaņas nebūt ne visu viesnīcu īpašnieki piekrita buldozera un viņa favorīta apgalvojumam, ka bezmaz aizņemtas visas iespējamās gultas vietas), tūrists patlaban ir ieradies pilsētā, kurā ir auksts un lietains, piedevām viņš, atšķirībā no pilsētas iedzīvotājiem, reiz apšļakstīts ar auksta un netīra ūdens šalti, nevar doties mājās un pārģērbties, sasmērētās drēbes ieliekot veļas mašīnā. Labas atmiņas šāds ceļojums noteikti neatstās.

Viss kas ir pašreizējai Domes vadībai prātā, bet rīdzinieku un viņu viesu ērtības ne tik. Murgs.

Jauku visiem dienu!


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!