Raksts

Kas pirks Repši


Datums:
14. septembris, 2001


Autori

Aivars Ozoliņš


Diena, 22.08.2001

Latvijas Bankas prezidenta Einara Repšes lielā iešana politikā var beigties, nemaz nesākusies, un palikt pasaules politikas vēsturē kā amizants kuriozs. Latviski runājot — kā anekdots iz dzīves: reiz vienas mazas, dīvainas valstiņas centrālās bankas prezidents visā nopietnībā pieprasījis no šīs valstiņas iedzīvotājiem miljonu, ja tie grib vēl vienu partiju, ko ievēlēt savā parlamentā.

Stāsta turpinājums acīmredzot sekos, taču jau tagad visi tie, kas atkal cerēja uz beidzot vienu baltā zirgā sauļup vedēju, var rēķināties labākajā gadījumā ar labi atalgotu politikas funkcionāru, kas funkcionēt valsts politikā vispār piekritīs tikai tad, kad viņam samaksās prasīto summu.

Pilnu “Dienas” raksta tekstu lasiet šeit


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!