Raksts

Kā aktivizēt vēlētājus Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Diskusijas piecās Latvijas pilsētās


Datums:
08. janvāris, 2024


Autori

Iveta Kažoka


Arvien straujāk tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām šā gada 8. jūnijā, Latvijas Pilsoniskā alianse aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties diskusijās ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem par Eiropas Savienību, tās vērtībām un nākotni, kas janvārī un februārī norisināsies Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Daugavpilī. Pirmais pasākums norisināsies 12. janvārī no plkst.15.00 līdz 17.00 Rīgā, Latvijas Pilsoniskās alianses birojā, Alberta ielā 13.

Pasākumā plānota ievadlekcija par Eiropas Savienības institūciju pamatiem, kā arī diskusija par Eiropas Savienību, tās vērtībām un nākotni, kurā iesaistīti arī Eiropas Parlamenta kandidāti. Diskusiju moderatore būs Sabiedriskās politikas centra “Providus” direktore un pētniece Iveta Kažoka.

Plānotās diskusijas:

  • Rīgā – 12. janvārī;
  • Jelgavā – 22. janvārī;
  • Kuldīgā – 2. februārī;
  • Valmierā – 5. februārī;
  • Daugavpilī – 9. februārī.

Detalizēta informācija par precīzu norises vietu, laiku un dalībniekiem tiks publicēta tuvākajā laikā, tāpēc interesenti tiek aicināti sekot līdzi aktualitātēm Latvijas Pilsoniskās alianses mājaslapā un sociālajos tīklos. Vietu skaits pasākumos ir ierobežots, tāpēc dalībnieki tiek lūgti reģistrēties šeit.

Pasākums notiek projekta “Svinēsim demokrātiju” ietvaros, ko finansē Eiropas Savienība. Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai Latvijas Pilsoniskās alianses viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu.

 

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!