Raksts

Juri Bojāru par prezidentu!


Datums:
17. oktobris, 2001


Autori

Gatis Puriņš
Uģis Šulcs


Diena, 04.08.2001.

Kopš 1.maija, kad LSDSP prezentēja Jura Bojāra radīto Satversmes labojumu projektu, pagājuši gandrīz trīs mēneši. Līdz šim minētais projekts Latvijas presē ir aprakstīts, galvenokārt pievēršot uzmanību tajā atrodamajām pretrunām un populistikajiem kurioziem, atstājot novārtā tajā ietvertās politiskās konsekvences. Lai arī projekta publiska apspriešana un tai paredzami sekojošas Satversmes labojumu projekta izmaiņas ir gaidāmas tikai rudenī, jau tagad, apzinoties jebkuru Satversmes labojumu nozīmīgumu, būtu lietderīgi noskaidrot, kādu nākotnes Latvijas politisko režīmu par labu esam ir iedomājies Bojārs.

Pilnu “Dienas” raksta tekstu lasiet šeit.


Satversmes grozījumi


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!