Raksts

Jautājumu un atbilžu sesija par to, kā izveidot labu un efektīvu līdzdalības budžeta platformu ar Róbert Bjarnason


Datums:
24. februāris, 2023


Š.g. 28.februārī no plkst. 15:30 līdz 16:30 domnīca PROVIDUS aicina Jūs uz jautājumu un atbilžu sesiju par to, kā izveidot labu un efektīvu līdzdalības budžeta platformu, ar līdzdalības ekspertu Róbert Bjarnason!

 

Īpaši aicinām uz semināru pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus, kas ir gan konceptuāli, gan arī tehniski jautājumi par līdzdalības budžeta platformas izstrādi.

 

Róbert Bjarnason ir digitālās līdzdalības eksperts, Īslandes “Citizens Foundation” dibinātājs un vadītājs. Pirms pievēršanās NVO jomai, R.Bjarnason kā uzņēmējs strādāja pie interneta ieviešanas Īslandē un Dānijā – 1993.gadā un 1995.gadā attiecīgi. Kopš 2008.gada R.Bjarnason vada “Citizens Foundation”, kas, tostarp, ieviesis Īslandē līdzdalības budžetu, bet primāri strādā ar iedzīvotāju, līdzdalības un digitālās demokrātijas tēmām.

 

Pieslēgšanās saite semināram: https://us02web.zoom.us/j/83057420563?pwd=ZERhSWJrK2V1aGtDbW1YUmsxTUJGZz09

 

Jautājumu un atbilžu sesija tiek rīkota projekta “Latvijas pašvaldību kapacitātes stiprināšana līdzdalības budžeta ieviešanai” ietvaros!
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!