Raksts

Jautājumu un atbilžu sesija par līdzdalības budžetu Igaunijas pašvaldībās kopā ar līdzdalības un pārvaldes eksperti Kristina Reinsalu


Datums:
17. februāris, 2023


Š.g. 27.februārī no plkst. 14:00 līdz 15:30 domnīca PROVIDUS aicina Jūs uz noslēdzošo projekta "Latvijas pašvaldību kapacitātes stiprināšana līdzdalības budžeta ieviešanai" semināru, kurā aicinām pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjus, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvjus un aktīvistus piedalīties jautājumu un atbilžu sesijā ar līdzdalības un pārvaldes eksperti Kristina Reinsalu.

Kristina Reinsalu ir E-demokrātijas programmas direktore Igaunijas “e-Governance Academy”. Komunikācijas un mediju zinātnes doktore. Kristinai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze, konsultējot gan pašvaldības, gan valsts pārvaldes iestādes par atvērtu pārvaldību un iedzīvotāju līdzdalības veicināšanu ar informācijas un komunikāciju tehnoloģijām.

Diskusijas darba valoda ir angļu, bet diskusijas laikā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums angļu-latviešu-angļu valodās.

 


Diskusija tiek rīkota ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu projekta “Latvijas pašvaldību kapacitātes stiprināšana līdzdalības budžeta ieviešanai” ietvaros. 
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!