Raksts

Jānis Urbanovičs: Sievietes ķermenis ir sievietes ziņā


Datums:
08. oktobris, 2012


Foto: Mark Chapman

"Jūsu portāla nosaukums ir gudrās galvas, es neesmu tik iedomīgs! Lai tad tās gudrās galvas pie Jums tur arī gudri izrunājas," savu izvēli neizmantot portālu sarunām ar vēlētājiem komentē šīs nedēļas deputāts Jānis Urbanovičs (Saskaņas centrs).

J.Urbanovičs ir pārliecināts, ka nākamajās Saeimas vēlēšanās par viņu balsos, jo viņš sajūt savu vēlētāju. “Man ir pamats uzskatīt, ka liela daļa vēlētāju neuzskata mani par nespējīgu, negodīgu vai kā citādi neatbalstāmu.”

Komentējot abortu jautājumu, deputāts atzīst, ka sievietes ķermenis ir viņas ziņā: “Mēs varam pierunāt, atrunāt, pamācīt, bet viņa pati lemj, ko darīt ar savu ķermeni.”

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!