Raksts

Jānis Ozoliņš: atsaucos Zatlera aicinājumam


Datums:
12. jūlijs, 2012


Foto: Mark Chapman

Intervija ar deputātu Jāni Ozoliņu.Reformu partijas Saeimas deputāts Jānis Ozoliņš ir biznesa administrācijas maģistrs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apdrošināšanas sabiedrību vadībā.

Viņš uzskata, ka jāpalielina eksakto zinātņu īpatsvars izglītībā, jo tas iedzīvotājiem palīdzēšot labāk izprast valstī notiekošos procesus. Tāpat, pēc Ozoliņa domām, „Kritiski svarīgi ir nostabilizēt pensiju sistēmu,” jo, ja iedzīvotāji neveidos uzkrājumus, nebūšot arī pensiju.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 31 Saeimas deputātu. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Jānim Ozoliņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!