Raksts

Internets Latvijā nākamgad var kļūt uz pusi lētāks


Datums:
27. marts, 2002


Autori

Gints Feders


"Diena", 26.03.2002.

Maksa par interneta izmantošanu gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem no nākamā gada kļūs vidēji par 40—60% zemāka nekā patlaban. Tas būs iespējams sakarā ar telekomunikāciju monopola termiņa beigām 2003.gada 1.janvārī.

Pēc šā termiņa plašāk pieejamas kļūs arī jaunas ātrgaitas interneta pieslēgumu tehnoloģijas, ko eksperimentāli izmēģinājis viens no lielākajiem pašmāju interneta pakalpojumu sniedzējiem Latnet, gatavojoties telekomunikāciju uzņēmuma Lattelekom monopola beigām. Šie pagaidām ir pirmie aprēķini, kas vēsta, tieši cik lielu iespaidu uz virtuālā tīmekļa tarifiem atstās monopola izbeigšanās.

Jau tuvāko mēnešu laikā vēl arī citi interneta pakalpojumus nodrošinošie uzņēmumi plāno nākt klajā ar informāciju par daudz pievilcīgākām tīmekļa cenām no nākamā gada.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!