Raksts

Informatīvi semināri pašvaldībām par jaunajiem Atvērtības standartiem un iedzīvotāju iesaisti


Datums:
14. oktobris, 2021


Lai veicinātu pašvaldību darba atklātību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un domnīca PROVIDUS ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansiālu atbalstu rīko seminārus pašvaldību darbiniekiem par atvērtības standartiem, Pašvaldību likumprojekta gaitu un digitālās iesaistes iespējām, ko pašvaldības jau šobrīd var izmantot iedzīvotāju iesaistei.

Semināri noritēs tiešsaistē ZOOM platformā. Dalībniekiem iespējams pieteikties semināriem vienā no diviem datumiem (semināru saturs būs identisks): 22.oktobrī no plkst. 13:00 līdz 16:30 vai 25.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 13:30. Lūdzam pieteikuma formu aizpildīt līdz 20.oktobrim.

Pieteikuma forma pieejama šeit.

Semināru plāns:

(1) Pašvaldību jauno Atvērtības standartu prezentācija (30 min.) Līga Stafecka, Providus.
(2) Pašvaldību likumprojekta virzība (30 min.) Ilze Oša, VARAM.
(3) Kā pašvaldības var digitāli iesaistīt savus iedzīvotājus? (30 min.) Sintija Tarasova, Providus.
(4) Darbs grupās, risinot sabiedrības iesaistes problēmsituācijas. (90 – 120 min.) Iveta Kažoka vai Agnese Frīdenberga, Providus

Semināru vada domnīcas PROVIDUS vadītāja un vadošā pētniece Iveta Kažoka, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša, PROVIDUS vadošā pētniece Līga Stafecka, PROVIDUS vadošā pētniece Agnese Frīdenberga un PROVIDUS pētniece Sintija Tarasova-Dubkeviča.

Semināri tiek rīkoti projekta “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” ietvaros. Projekts “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” tiek īstenots ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansējumu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!