Raksts

IESPĒJA: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS aicina uz ideju radībām


Datums:
13. oktobris, 2014


Autori

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS


Foto: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

„Ideju radības” notiks 2014.gada 24.oktobrī Rīgas Dzemdību nama zālē plkst. 13:00-18:00.

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS (iepriekš pazīstams kā Sorosa fonds – Latvija) aicina ikvienu interesentu uz prāta vētru „Ideju radības” fonda DOTS jaunās stratēģijas pilnveidei, un lai kopīgi veidotu gudru, iedvesmojošu un godīgu Latviju.

„Ideju radības” notiks 2014. gada 24. oktobrī simboliskā vietā – Rīgas Dzemdību nama zālē, no plkst. 13:00-18:00. Šī būs piektdienas pēcpusdiena, kur radošā, neformālā, cieņpilnā un intelektuāli rosinošā vidē cilvēki varēs diskutēt par sev un Latvijai aktuāliem jautājumiem. Pulcēties, tīkloties, paust idejas, atrast jaunus domubiedrus.

Par „Ideju radībām” 90 sekundēs video.

Ar „Ideju radību” palīdzību fonds DOTS vēlas:

• Padziļināt izpratni par izaicinājumiem un iespējām trīs fonda izvirzītajās prioritātēs,

• Rast risinājumus un idejas fonda stratēģijai un iniciatīvām, ko Fonds DOTS pats un kopā ar partneriem var darīt šajās jomās,

• Rast jaunus sadarbības partnerus ideju īstenošanai.

Fonds DOTS trīs prioritārie darbības virzieni:

Līdzdalības demokrātija. Stiprināt demokrātijas kvalitāti Latvijā, atbalstot inovatīvas un jēgpilnas formas iedzīvotāju iesaistīšanai sabiedriskajos un politiskajos procesos.

Sociālā ekonomika/ sociālā uzņēmējdarbība. Dzīves kvalitāte, indivīda iniciatīva un solidaritāte, taisnīga attīstība. Attīstīt sociālo uzņēmējdarbību un dalīšanos resursos, kas ir sociālās ekonomikas kodols.

Iekļaujoša sabiedrība. Veicināt pilsoniskās piederības izjūtu un lepnumu visos Latvijas iedzīvotājos, lai etniskās, valodu un uzskatu atšķirības būtu sabiedrības pievienotā vērtība, nevis šķelšanās iemesls un autoritāru tendenču provocētājs.

Pieteikšanās un vairāk informācijas fonda DOTS mājas lapā.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!