Raksts

Globāla inovācija demokrātijā: reāla 4. Vara Latvijā


Datums:
12. decembris, 2012


Vai Latvijas sabiedrībai ir bijusi reāla teikšana par korupcijas novēršanas likumiem, ofšoru atvēršanu, deputātu imunitāti, referenduma slieksni, nodokļu jautājumiem?

Vai tiešām valsts un ierēdņi uzskata tautu par tik “stulbu”, ka tā nedrīkst lemt par svarīgākajiem jautājumiem?
Mēs ticam sabiedrības veselajam saprātam – piemēram, balsojums 2008. gada referendumā par grozījumu likumā “Par valsts pensijām” parādīja pensionāru ilgtermiņa redzējumu.
Mēs ticam Latvijas tautas spējai veidot savu likteni!
Jo var pastāvēt demokrātija, kas tiešām dod sajūtu, ka esi palīdzējis, vari ietekmēt un ir gūts gandarījums par kvalitatīvu rezultātu.
Mēs esam radījuši un ar Tavu atbalstu attīstīsim globālu demokrātijas instrumentu internetā. Tā ir globāla inovācija demokrātijā. Tā ir reāla 4. Vara Latvijā.

Latvijas cilvēki un tauta kopā ar medijiem = 4. Vara


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!