Raksts

Esmu Saeimā tā kā pa jokam


Datums:
02. maijs, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputātu Jāni Klaužu.„Saeimā esmu tikai trešdien un ceturtdien,” — tā, saskaņojot laiku intervijai, sacīja bijušais tautpartijietis Jānis Klaužs, kurš šajā Saeimā strādā Zaļo un zemnieku savienības frakcijā. Citas dienas viņš pavada, nodarbojoties ar uzņēmējdarbību Līvānos, jo „cilvēkam svarīga ir veselība un ģimene, bet Saeima cilvēku ierauj kā purvā”.

Kā deputāts, tikai divas dienas strādājot parlamentā var kvalitatīvi pildīt vēlētājiem dotos solījumus? „Es jau pats brīnos, ka par mani tā balso,” atzīst J. Klaužs. Šoreiz piedāvājam gan intervijas video versiju, gan arī visu sarunu ar deputātu Klaužu noklausīties audio versijā.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 21 Saeimas deputātu. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat GudrajasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Jānim Klaužam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem parlamentā.

Pilna intervija audio (mp3):


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!