Raksts

Es zinu, kādai ir jābūt kārtībai valstī


Datums:
15. decembris, 2011


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Ja pirms divdesmit gadiem Latvija būtu izšķīrusies par mācībām tikai latviešu valodā, tad tagad nevajadzētu gatavoties referendumam par krievu kā otru valsts valodu - par to ir pārliecināts Nacionālās apvienības (NA) Saeimas deputāts Imants Parādnieks.

Viņš neuzskata, ka arī NA piepalīdz sabiedrībā kurināt etniskās nesaskaņas, bet stingri apgalvo – pats neko nedarot tikai tāpēc, lai iegūtu sev politisko kapitālu.

I.Parādnieks šonedēļ vietnē GudrāsGalvas.lv ir nedēļas deputāta godā. Aicinām http://gudrasgalvas.lv/ balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!