Raksts

Edmunds Demiters: „Vai kandidēšu vēl? Pēc šī pusgada — šaubos”


Datums:
09. maijs, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputātu Edmundu Demiteru.„Attieksme pret fotoradariem uzlabotos, ja tie būtu rozā,” — ar šo citātu līdz tam plašākai sabiedrībai nezināmais deputāts un Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Edmunds Demiters no Zatlera reformu partijas aprīlī uz īsu brīdi uzplaiksnīja publiskajā telpā.

Tagad viņš atzīst — izteikums bijis ironisks, taču, viņaprāt, patlaban par radariem svarīgāks ir jautājums par nodokļu samazināšanu. Deputāts nenožēlo lēmumu kandidēt darbam Saeimā, tomēr šaubās, vai otrreiz izšķirtos par tādu pašu soli.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 22 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Edmundam Demiteram, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!