Raksts

E. Smiltēns: Latvijas meži – naudas ģenerēšanas mašīna


Datums:
22. februāris, 2013


Autori

Laura Krekšina


Deputāts Edvards Smiltēns (Vienotība) jauno Eiropas Savienības daudzgadu budžetu vērtē pozitīvi, norādot, ka tam nevajadzētu ietekmēt eiro jautājumu.

Īpaši tuva deputātam ir mežsaimniecības nozare, kuru, viņaprāt, ir nepieciešams sakārtot, tāpat viņš aktīvi iesaistījies jaunā mežu aizsargjoslu likuma uzlabošanā.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Edvardam Smiltēnam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!