Raksts

Diskusija: Vai ārvalstnieki Latvijā saņem pietiekamu informāciju par Covid-19 un spēj pielāgoties pandēmijas apstākļiem?


Datums:
01. decembris, 2021


11. novembrī domnīca PROVIDUS kopā ar bezpeļņas organizāciju “Make Room” rīkoja diskusiju: Vai ārvalstnieki Latvijā saņem pietiekamu informāciju par Covid-19 un spēj pielāgoties pandēmijas apstākļiem?

Diskusijā piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes ārvalstu studentu nodaļas dekāne, Nigērijas pilsonis, AIESEC Latvia vadītājs Quadri Okunuga A., Latvijas Universitātes Studentu servisa departamenta direktors, medicīnas students no Indijas Abu Sohail ur Rehman, Izglītības un zinātnes ministrijas augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta eksperte Liene Levada, kā arī Latvijas Universitātes docents, sociālantropologs Gareth Euan Hamilton. Diskusijas ietvaros tika aplūkoti jautājumi saistībā ar to, kā Latvijā dzīvojošie ārzemju studentu saņem un izprot informāciju par Covid-19, kā arī jautājumus, lielākos izaicinājumus saistībā ar informācijas pieejamības jautājumiem un potenciālajiem risinājumiem.

Diskusija tika rīkota Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Interešu aizstāvība demokrātijas un pārvaldes kvalitātes spēcināšanai” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt sabiedrības interešu pārstāvību, inovatīvu sabiedrības iesaistes formu izveidi.

 

 

Diskusijas tiešraides ieraksts pieejams šeit

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!